http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 06 листопада 2017 16:34

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ

Ваша оцінка
(2 голосів)

Уманська міська рада, виконавчий комітет з глибоким сумом сповіщають, що 04 листопада 2017 року після тяжкої хвороби помер наш земляк Тюренко Юрій Володимирович, учасник антитерористичної операції на Сході України, та висловлюють співчуття рідним, близьким, друзям загиблого.

Майор Юрій Тюренко, 1969 року народження, 04 вересня 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації Уманським об’єднаним військовим комісаріатом і у 2015 році брав участь в антитерористичній операції.

Світла пам’ять про його мужність, честь, звитягу та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Юрія Володимировича – справжнього патріота та героя України! 

Прощання з Героєм розпочнеться 07 листопада 2017 року о 12.00 годині за адресою: м. Умань, вул. Велика фонтанна, 7 кв. 22.

Поховання відбудеться на кладовищі «Софіївська Слобідка».

 

 

 

Прочитано 761 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/