http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 24 травня 2019 15:48

Останній дзвоник – 2019

24 травня в закладах загальної середньої освіти пролунав останній дзвоник для 405 учнів одинадцятих класів.

24 травня в приміщенні адміністративного корпусу Національного дендрологічного парку «Софіївка» відбулась обласна науково-практична стоматологічна конференція «Мультидисциплінарний підхід у лікуванні стоматолоінчих захворювань».

23 травня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Перед початком засідання очільник міста вручив Почесні грамоти виконавчого комітету 

gerb

22 травня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики на якому розглянули проекти рішень «Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за 2018 рік

22 травня, 158 років тому українці виконали заповіт Великого Кобзаря, перепоховавши його на Чернечій горі в м. Канів.

Середа, 22 травня 2019 10:45

Золотий Олімп - 2019

21 травня в міському Будинку культури відбулось традиційне свято талановитої учнівської молоді «Золотий Олімп». 

21 травня в приміщенні Уманського державного педагогічного університету відбулась обласна науково-практична конференція «Медсестринство Черкащини на варті здоров'я», присвяченої Міжнародному дню медичної сестри. Участь у заході взяли президент Асоціації медичних сестер України

Вівторок, 21 травня 2019 10:38

Успіх уманських веслярів

В місті Дніпро завершився чемпіонат  України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2001– 2002 р.н. та молоді до 23 років.

В змаганнях взяли участь  24 команди, що  представляли 22 області України.

Нещодавно в Умані відбулися змагання  з легкої атлетики за програмою молодіжних спортивних ігор 2018/2019, в яких взяли участь команди УДПУ, УНУС, профліцею, медичного та педагогічного коледжів.

19 травня на трасі військового аеродрому пройшов перший етап Професійної української дрег-рейсинг серії Belshina Drag Raicing Pro Competitions of Ukraine. Також відбувся Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу.

Сторінка 1 із 262
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/