http://www.zoofirma.ru/

20 жовтня 2018 року в м. Київ у приміщенні концертної зали КНУБА проходив Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Зоряна брама". На фестиваль з'їхались 45 танцювальних колективів з різних куточків України, щоб позмагатись у хореографічній майстерності.

Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.

18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми, по всій Україні відбулись акції проти рабства.

В місті Умань є добра традиція урочисто підводити підсумки спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів.

Нещодавно на центральному стадіоні в спортивній шерензі вишикувались представники колективів фізкультури шкіл №№1,3,4,5,8,9,11,12,14 НВК - гімназія, №№6,7,10,17.

14 жовтня у місті Черкаси відбувся Кубок області з Таеквон-до.

У змаганнях взяло участь понад 350 спортсменів.

17 жовтня Уманська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді». У такий спосіб місто задекларувало готовність виконати ряд умов, які дозволять отримати офіційний статус 

18 жовтня в місті Умань відбудеться вулична акція «Хода за свободу», в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Акція розпочнеться о 12.00 год. сквер імені Тараса Шевченка (біля фонтану «Перлина кохання»).

Пам’ять – найкраща шана загиблим героям.

14 жовтня,  в День захисника України, на Алеї Слави відкрито монумент загиблим уманчанам, які віддали своє життя за мир в Україні. За  час АТО  Уманщина втратила 20 військовослужбовців, імена яких викарбувані на монументі.

12 жовтня в Уманському краєзнавчому музеї відбувся захід з нагоди Дня Захисника України.

День Захисника України -  свято кожного, хто у всі часи  боронив  нашу державу, хто  захищає її від  ворога сьогодні  та наближає нашу перемогу.

12 жовтня міський голова Олександр Цебрій провів нараду з керівниками відділів, служб та управлінь на якій начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко ознайомив з станом реалізації в місті Умань найважливіших інфраструктурних проектів за 2018 рік, а заступник начальника відділу освіти   Ірина Миколенко прозвітувала про впровадження концептуальних засад Нової української школи в освітній простір закладів загальної середньої освіти міста.

З нагоди пам’ятної дати громадськість міста, ветерани війни, учасники АТО, представники міської влади, делегації підприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста вшанували пам'ять загиблих Героїв на Сході країни та у роки Другої світової війни.

Сторінка 1 із 231
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/