24 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з туберкульозом.

За офіційними даними ВООЗ, у світі близько 9,6 млн. осіб хворіють на туберкульоз. Щорічно близько 1,5 млн. людей помирає внаслідок цього захворювання.

gerb20 березня 2018 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови обмеженої:

Відмова у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості може бути оскаржена до територіального органу Мін’юсту або до суду.

19 березня в приміщенні Уманського РВ Управління ДСНС України відбулась службова нарада за результатами ліквідації наслідків снігопадів, в якій взяли участь секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк та заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України

12 березня 2018 року рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 12.03.2018 р. № 86 «Про тарифи на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства Уманське  ремонтно-експлуатаційне управління №3

17 березня в міському Будинку культури ім. Ю.Смолича відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль фронтових пісень «Пісні, народжені в АТО», присвячений воїнам, які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України, та Дню українського добровольця, який відзначається на державному рівні 14 березня.

17 березня в міському Будинку культури ім. Ю.Смолича відбувся флешмоб "Крим – це Україна!", спрямований на підтримку кримчан.

16 березня в Умані розпочався перший тур фінальних ігор чемпіонату України з волейболу серед команд першої ліги, у якому взяли участь команди:

16 березня напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова Олександр Цебрій привітав комунальників з професійним святом

17 березня уманські хореографічні колективи "Крок вперед" та "Дружки-подружки" представляли Умань на одному з наймасштабніших танцювальних проектів України - Чемпіонаті України з хореографічного мистецтва "ART -DANCE"

Сторінка 1 із 194
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/