Більше 400 учасників з 11 хореографічних колективів міста, зібралося на щорічний міський фестиваль молодіжної творчості «Душею сповнений політ», який було реалізовано відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

gerb 20 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

 gerb20 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Для якісного надання адміністративних послуг громадянам нашого міста функціонує Центр надання адміністративних послуг.

Днями учасники «Академії молодіжного лідера» відвідали ЦНАП

gerb19 жовтня 2017 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови,

П'ятниця, 20 жовтня 2017 10:02

Громадські слухання

gerbЗавершується громадське обговорення проектів детальних планів території:

  • житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна та Садовою;
  • житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Великою фонтанною, Шевченка, Володимирською та Республіканською.

Головний тренер молодіжної жіночої збірної команди України WU-19 Наталія Зінченко оприлюднила список гравців, які готуватимуться до відбіркового етапу Чемпіонату Європи – 2018, що проходитиме з 25 по 31 жовтня в албанських містах Тирані та Дуррес.

gerbКиївська Торгово-промислова палата активно сприяє розвитку економіки, активно підтримує малий та середній бізнес. З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, ми інформуємо Вас про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:

gerbЗа інформацією Посольства Республіки Албанія в Республіці Польща (за сумісництвом – в Україні), у період з 26 по 27 жовтня 2017 р у м. Тирана (Албанія) відбудеться Міжнародний форум «Tirana Business Matching».

У сфері управління відділу освіти Уманської міської ради функціонують 5 позашкільних навчальних закладів комунальної форми власності:

Сторінка 1 із 165
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/