http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

                                                                                    На Уманщину приходить тепло

У середині квітня  за даними Черкаського ГМЦ на Уманщині в результаті надходження арктичного повітря відбулося суттєве похолодання. Середньодобові температури повітря впродовж 20-21 квітня були у межах 2-4º, що на 6º нижче кліматичної норми на цей час і більш відповідають кінцю березня – початку квітня. Лише 22-23 квітня температурний фон підвищився до 7-8°.

По всьому району у нічні та ранкові години спостерігалися заморозки, періодично випадали зливові опади у вигляді дощу та мокрого снігу, подекуди за спостереженнями  метеостанції навіть встановлювався тимчасовий сніговий покрив. В окремі дні місцями вітер посилювався до штормових значень 15-16 м/с.

За прогнозом, на Уманщині 25 квітня вночі очікуються заморозки 0..5º – останні цієї весни, вдень повітря прогріється до 13..18°. Із 26 квітня, з південними вітрами у наш край почне надходити дуже тепле, сухе повітря, яке зумовить підвищення температури повітря вдень до 17..22º, вночі 4..9º. Активне надходження тепла зумовить посилення вітру до 15- 20 м/с, що додаватиме дискомфорту та зумовлюватиме пересихання верхнього шару ґрунту.

Прочитано 3852 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  baner centr   cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/
 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено. 

Уманська міська рада. Виконавчий комітет ® 2016

http://www.zoofirma.ru/