http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

 

Погода  

      

ВОДОХРЕЩА З МОРОЗАМИ

Вважається, що на Водохреща найчастіше буває морозно. Дійсно, в ніч на 19 січня дуже рідко трапляється відлига. Про те не кожного року, «Хрещенська погода» відрізняється сильними морозами. За кліматичними даними на цю дату найвища температура 11,3° тепла відмічалася у 2007 р., найнижча 25,4° морозу – у 1987 р. У народі існує багато прикмет, пов’язаних з погодою на Водохреще: «якщо все небо похмуре та іде сніг – то всякому хлібу родитися добре»; «якщо на Водохреще – повний місяць – бути великій воді (повені)».

 Циклону – старожилу з півночі протистоїть західний антициклон. Отже, у суботу вночі північний циклон з атмосферним фронтом принесе нам невелику порцію снігу та зумовить надходження більш холодного повітря, як і годиться на Водохреща. Дискомфорту додаватиме посилений північно-західний вітер. Вдень до керування погодою приступить західний антициклон, який витіснить опади, зменшить хмарність та заспокоїть вітер. Температура повітря вночі 1-6º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла. Ковзанка на дорогах та тротуарах зберігається.

У неділю, 20 січня, внаслідок надходження до нашого регіону холодного повітря з північних широт, морози посиляться, вночі до 10-15º морозу, а вдень випадатиме сніг при 1-6º морозу.

На початку нового тижня морозна погода збережеться на фоні періодичних опадів.

Морозна погода на Водохреща сприятиме піднесеному святковому настрою та дозволить провести обряд купання у крижаній ополонці. Будьте обережні при виході на лід водних об’єктів області!

                                                                                                                                                                       Начальник метеостанції         Руда Л.А.

 

.                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                       

Прочитано 6770 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck

 

http://www.zoofirma.ru/