http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

Наша погода

21 липня - Прокоф’єв день, якого у народі називали жатвеником, оскільки з цього часу починали жати жито. Вважається, що з цього дня починалася найсильніша спека.

Над північними районами України та Білорусі витягнувшись із заходу на схід утримується малоактивний атмосферний фронт.  На фоні малоградієнтного поля тиску цей фронт майже не змінює свого положення, проте посилюється контрастність температурного фону, що звичайно приводить до збільшення активності атмосферного процесу. Тому із небезпечних явищ 22 липня очікуються грози, при грозах шквали 17-22 м/с, вдень температура повітря 30-33º, місцями по району град.

Спекотна нестійка, з грозовими дощами погода триватиме до кінця місяця.

Вплив атмосферного тиску на здоровя людей

Основним несприятливим фактором, що впливає на стан здоров'я людей, є низький рівень атмосферного тиску. Понижений атмосферний тиск несприятливий для людей, які страждають низьким артеріальним тиском, у кого проблеми з серцем та судинами, а також з порушенням функції дихання. У них з'являється відчуття загальної слабкості, важке дихання, нестача повітря, виникнення задишки. У кого підвищений внутрішньочерепний тиск, можуть страждати від мігрені. Дуже важливо в таких випадках – підтримувати власний тиск на прийнятному рівні. Для цього потрібно пити більше води, приносять користь настойки елеутерококу, лимоннику або женьшеню. Так само необхідно дотримуватися режиму праці та відпочинку.

Незважаючи на часті вторгнення хвиль холоду, що були спричинені переважанням північних синоптичних процесів, температурний фон першої половини літа 2017 р., вцілому, був у межах кліматичної норми. Особливістю нинішнього липня були і холодні ночі, коли нічні температури повітря не перевищували 10°. Часта зміна температурного режиму, а саме контрастність, призвела до значного збільшення активності атмосферних процесів та небезпечних і стихійних явищ, які спостерігалися на території нашого району у кінці червня та на початку липня.

Виступ антициклону із півночі Західної Європи формує на Уманщині малохмарну, але ще досить прохолодну погоду. За рахунок слабкого північного вітру та радіаційного вихолоджування ночі зараз прохолодні та й вдень не жарко. Проте антициклон поступово переміщується на південь, тому в найближчі дві доби до нашого краю підійде більш тепле повітря. У поєднанні із сонячною радіацією воно підвищить денну температуру до +26+28°. Ніч також стане теплішою на 2-4º.

29 липня буде малохмарно. Без опадів. Вночі місцями  по району туман. Вітер змінний, 3-8 м/с. Температура вночі 11..16°, вдень 23..28°

                                                                                                                                                                                                                                                             Начальник метеостанції Г.Волжаніна

Прочитано 4316 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  baner centr   cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/
 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено. 

Уманська міська рада. Виконавчий комітет ® 2016

http://www.zoofirma.ru/