http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

 

                                                                                                                                             

Не барися,

 Тільки тепло одягнися,

 Бо хоч сонце в небі сяє,

 Та морозець не дрімає.

З 8 січня на Черкащині розпочалося похолодання, що пов’язано із надходженням арктичного повітря з півночі. І вже сьогодні, 9 січня має відбутися перехід середньодобової температури повітря через 0° у бік зниження, тобто встановлення зимового режиму погоди.

Дослідження показують, що зима з теплим початком і морозами у другій половині стає характерною у новому тисячолітті. Так, до 2000 р. таких випадків було лише 2 – зима 1960/61 та 1982/83 років, а у теперішньому тисячолітті такі випадки фіксувалися вже 4 рази: у 2000/01, 2006/07, 2011/12 та 2015/16 роках. Проте, надалі починались помірні та сильні морози, які переважали і в перші 20 днів лютого та спостерігались в окремі ночі у першій декаді березня.

Дві доби погоду Черкащини формуватиме європейський антициклон, тому нічні морози не перевищать 4-6º, а вдень температура повітря досягатиме невеликих позитивних значень +1+3º. З п’ятниці влада перейде до східного, більш холодного антициклону, морози посиляться і спостерігатимуться як вночі, так і вдень. При цьому переважатимуть слабкі вітри, високий атмосферний тиск та низька вологість повітря.

                                                                                                                                                                                                                                                                        Начальник метеостанції Г.Волжаніна

Прочитано 5164 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/