http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

                     

Літо продовжується, але дощитиме

Після спекотного дня 17 вересня, коли максимальна температура повітря досягала +31°, вчора вдень було значно прохолодніше – +24°, Істотних опадів не спостерігалося. А вже завтра до нас прийдуть дощі. Грибники, готуйте кошики, складайте торбочки чи целофанові кульки, витягайте гумовики та дощовики.

До кінця робочого тижня погоду Уманщини будуть формувати атмосферні фронти із південного заходу. Тому очікуються короткочасні дощі, місцями у супроводі гроз, шквалистого посилення вітру до 17-22 м/с та в окремих районах граду. 21 вересня денна температура повітря досягатиме +25+30º. 22 вересня дощів побільшає, а температура повітря знизиться вдень до 19-24º. Надалі у вихідні дощова погода збережеться, температура повітря вночі 7-12º, вдень 17-22º.

За попередніми розрахунками, 27 вересня розпочнеться ультра полярне вторгнення арктичного повітря. Тому вночі та вранці 28 вересня на ґрунті та місцями у повітрі можливі заморозки 0-3º, що вважається стихійним явищем погоди.

 

                                                                                                                                                                                                                                                             Начальник метеостанції Г.Волжаніна

Прочитано 4626 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/