http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 01 січня 2013 11:56

Погода Уманщини

Ваша оцінка
(5 голосів)

 

Погода 

НЕЗАБАРОМ  ЛІТО        

27 травня День Святої Трійці – одне з дванадцяти найважливіших після Великодня свят у православ’ї. Трійця вважається приходом справжнього літа. За народним прислів’ям «з цього дня тепло йде не тільки з повітря, але й із землі». Або – «Прийшла Трійця – буде на дворі тепло, як на пічці». «Трійця багата квітами, травами та літом рум’яним». Тож приємних Зелених Свят!

На погоду Уманщини впливають два баричних утворення: антициклон з північного сходу та малоактивні циклони з півдня. Їхня протидія у найближчі три доби викличе посилення вітру північно-східного напрямку до 8-13 м/с, особливо у денні години. Суттєвих дощів у найближчі вихідні не передбачається, лише 26 травня в окремих районах області можливі невеликі короткочасні дощі з грозами зумовлені впливом циклону з півдня. Температурний фон у суботу та неділю дещо знизиться (на 2-3º), у понеділок знову очікується його невелике підвищення. Нічна температура повітря буде у межах +7+12º, денна спочатку +20+22º, а потім знову до +24+26º.

Незважаючи на атмосферні процеси, гарна погода сприятиме відпочинку, але не забувайте про дотримання правил поведінки на воді та з вогнем у лісі!

            

 

.                                                                                                                                                                                                                                     Начальник метеостанції        Руда Л.А.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                       

Прочитано 6005 раз
http://www.zoofirma.ru/

president    Кабінет Міністрів України   Черкаська обласна державна адміністрація  Fond Min2  dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit

http://www.zoofirma.ru/