Понеділок, 26 листопада 2012 15:15

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік та план на 2013 рік

Відповідно до статті 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” оприлюднюємо доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік та план на 2013 рік, затверджені рішенням Уманської міської ради від 26.11.2012 року.

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за