Четвер, 10 травня 2018 11:20

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

gerbВідповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про місцеві податки і збори».

Проект регуляторного акта розроблено у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження місцевих податків і зборів на території міста Умані та  оприлюднений на сайті Уманської міської ради в рубриці «Проекти рішень міської ради» .

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються  фінансовим управління у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою:20300, м.Умань, пл.Соборності,1. тел.3-31-46; 3-31-48.