Середа, 11 березня 2020 17:01

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення сесії Уманської міської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік»

Проект рішення міської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу підготовлений разом з тестом малого підприємництва (М-Тест) у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження місцевих податків і зборів на території міста Умані та оприлюднений на сайті Уманської міської ради  www.uman-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 20300, м.Умань, площа Соборності,1 (тел. 3-31-46, 3- 31- 48) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня його опублікування.