П'ятниця, 06 червня 2014 08:31

«Повідомлення про доповнення Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

Відповідно до статті 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” оприлюднюємо доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, затверджене рішенням Уманської міської ради від 30.05.2014 року:

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за

розробку

1.

Рішення міської ради «Про затвердження Тимчасового порядку надання права користування земельними ділянками для забудови на умовах договору суперфіція та визначення частки земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні власників (наймачів) вбудовано-прибудованих у будівлю приміщень м.Умань»

Збільшення надходжень до міського бюджету; покращення іміджу міської влади через надання нових можливостей для розвитку підприємництва на території міста; прозорість та законність процедури оформлення прав на землю; підвищення ефективності використання земельних ресурсів територіальної громади міста; надходження додаткових коштів до бюджету міста за користування земельними ділянками на умовах укладання договору суперфіція.

ІІ–ІІІ квартали 2014р.

Відділ з питань земельних відносин міської ради

2.

Рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок резервування земельних ділянок на території Уманської міської ради»

Збільшення надходжень до міського бюджету; законність процедури оформлення прав на землю; підвищення ефективності використання земельних ресурсів територіальної громади міста .

ІІ–ІІІ квартали 2014р.

Відділ з питань земельних відносин  міської ради

3.

Рішення міської ради «Про затвердження Положення про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та використання земельних ділянок для їх обслуговування на території м. Умань»

Збільшення надходжень до міського бюджету; покращення іміджу  міської влади через надання  нових можливостей для розвитку  підприємництва на території міста; прозорість та законність  процедури оформлення прав на землю; підвищення  ефективності використання  земельних ресурсів територіальної громади міста, надходження додаткових коштів до бюджету міста за користування земельними ділянками на умовах  укладення договору сервітуту.

ІІ–ІІІ квартали 2014р.

Відділ з питань земельних відносин, управління містобудування та архітектури  міської ради

4.

Рішення  міської  ради «Про встановлення тарифу на проїзд  у міському пасажирському транспорті м.Умань»