П'ятниця, 04 липня 2014 12:33

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта (право користування зем.ділянками)

Зміст проекту: рішення Уманської міської ради

«Про затвердження Порядку надання права користування земельними ділянками для забудови на умовах договору суперфіція».

Адреса розробника: 20300 м. Умань, пл. Леніна, 1  відділ з питань земельних відносин Уманської міської ради

Спосіб оприлюднення: розміщення в газеті «Уманська зоря», на сайті Уманської міської ради (електронна адреса:  uman-rada.gov.ua)

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, підприємств, організацій та установ приймаються до розгляду  на протязі місяця з моменту опублікування проектів регуляторних актів.

Більш детальну інформацію щодо рішень можливо  отримати у відділі з питань земельних відносин Уманської міської ради (каб. 205).

Зауваженення та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до  Уманської міської ради для відділу з питань земельних відносин Уманської міської ради виключно в письмовому вигляді.

Завантажити  проект рішення та аналіз регуляторного впливу