П'ятниця, 12 вересня 2014 12:42

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Зміст проекту: рішення Уманської міської ради «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та використання  земельних ділянок  для їх обслуговування на території  м. Умань».

Адреса розробника: 20300 м. Умань, пл. Леніна, 1 начальник відділу з питань земельних відносин Уманської міської ради Тарасюк Л.М.

Спосіб оприлюднення: сайт Уманської міської ради, опублікування в газеті «Уманська зоря».

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, підприємств, організацій та установ приймаються до розгляду Відділом з питань земельних відносин Уманської міської ради  (м. Умань, пл. Леніна, 1, к.205) впродовж місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акта виключно у письмовому вигляді.