П'ятниця, 14 квітня 2017 09:18

gerbВідповідно до статті 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» оприлюднюємо внесення змін до рішення Уманської міської ради від 23.12.2016 року №6.2-22/7 «Про затвердження Плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» зі змінами, внесеними рішенням Уманської міської ради від 07.04.2017 року №2.4-28/7:

№ п.п.

Вид і назва проекту

Мета прийняття

Строки підготовки проектів

Відповідальні за розробку

5.

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у м. Умань»

Встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів в м. Умань.

ІІ квартал 2017 року

Відділ економічного розвитку Уманської міської ради, відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

7.

Рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на основні платні медичні послуги, які надаються лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я міста»

Використання отриманих коштів для оплати невідкладних потреб лікарні.

IІ квартал 2017 року

Відділ охорони здоров’я Уманської міської ради, комунальне підприємство «Уманська міська лікарня»

19.

Рішення міської ради «Про затвердження Вимог до містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва»

Чіткі вимоги щодо розробки та надання містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками при розгляді питань, пов’язаних із наданням містобудівних умов та обмежень для будівництва, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміною їх функціонального призначення.

ІІІ-ІV квартал 2017 року

Відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради

Секретар міської ради                                           Кирилюк Л.М.