http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 10 травня 2018 11:20

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

  gerbВідповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про місцеві податки і збори».

 

Проект регуляторного акта розроблено у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження місцевих податків і зборів на території міста Умані та  оприлюднений на сайті Уманської міської ради в рубриці «Проекти рішень міської ради» .

 Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються  фінансовим управління у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою:20300, м.Умань, пл.Соборності,1. тел.3-31-46; 3-31-48.

Прочитано 396 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/