http://www.zoofirma.ru/
Четвер, 14 квітня 2016 15:36

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

Керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Уманська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Умань».

Спосіб оприлюднення: проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено в газеті «Уманська зоря» та на офіційному сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.uman-rada.gov.uaв розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: www.uman-rada.gov.ua, телефон (04744) 3-40-28.

Більш детальну інформацію щодо рішення можливо отримати в управлінні містобудування та архітектури Уманської міської ради.

Проект рішення міської ради «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Умань» (додається).

Аналіз регуляторного впливу (додається).

 

Проект рішення Уманської міської ради «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Умань».

Відповідно до пункту 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про рекламу», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003р. № 2067, з метою удосконалення правового регулювання порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань,

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Умань з додатками.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Кирилюк Л.М. та постійну комісію з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Семененко С.І.).

З повним текстом проекту рішення Уманської міської ради «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Умань» можна ознайомитися на офіційному сайті Уманської міської ради (електрона адреса: www.uman-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, підприємств, організацій та установ приймаються до розгляду на протязі місяця з моменту опублікування проектів регуляторних актів.

Більш детальну інформацію щодо рішень можливо отримати в управлінні містобудування та архітектури Уманської міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об′єднань надаються до Уманської міської ради для управління містобудування та архітектури виключно в письмовому вигляді.

Прочитано 959 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/