http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 03 березня 2017 12:36

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА З МЕТОЮ ОДЕРЖАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ І ЗАУВАЖЕНЬ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

gerbКеруючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Умань».

Спосіб оприлюднення: проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено в газеті «Уманська зоря» та на офіційному сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет за адресою: www.uman-rada.qov.ua в розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: 20300, м. Умань, пл. Соборності, 1, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04744) 3-72-78, факс 3-30-63.

 

 

Прочитано 840 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/