Депутатські фракції та групи

 

Депутатська фракція партії «Відродження»

Плетньова Ірина Григорівна – керівник фракції

Левенець Ірина Володимирівна

Муратова Наталія Анатоліївна

Сажієнко Олександр Петрович

Овчіннікова Тетяна Володимирівна

Олійник Віталій Федорович

Цимбал Вадим Олександрович

 

Фракція  "Європейська солідарність"
Поліщук В.В.- керівник фракції                                   

Омелянчук І.М.

Зайченко О.В.                                                                   

Дробілко Ю.В.                                                                

Кисляк С.Г.                                                                     

Шиманський О.О.                                                          

Панчук В.В.

Пікалюк А.І. 

Сокирський В.В.                                                       

 

Фракція «ВО Батьківщина»

Слонський В.О. – керівник фракції                        

Кирилюк Л.М                                  

Семененко С.І.                                

 

Фракція «Наш край»

Яценко А.А. – керівник фракції

Степанський В.В.     

 

Фракція "Самопоміч"

Штангей О.М. – керівник фракції

Пальчак Ю.Є.  

Волошенко О.О.    

 

Фракція Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Яремчук С.П. - керівник фракції

Свідерський О.С.

Тарарук М.М.

Алексєєв С.Ю.

 

Позафракційні

Моргачов Владислав Павлович

Зікеєва Ірина Леонідівна

Нетяга Володимир Іванович

Кулінєєв Ярослав Григорович

Колесник О.М.

Дорожинська Людмила Анатоліївна

Лозінський Сергій Валентинович

 

Депутатська група «ЗА УМАНЧАН»

Нетяга В.І. – голова групи

Алексєєв С.Ю. – заступник групи

Семененко С.І.

Цимбал В.О.

Колесник Олександр Михайлович

 

Депутатська група «Пропозиція»
 
Зікеєва І.Л. – керівник групи
 
Кирилюк Л.М.
 
Муратова Н.А.
 
Дорожинська Л.А.
 
Панчук В.В.
 
Шиманський О.О.
 
Степанський В.В.
 
Яценко А.А.
 
Штангей О.М.
 
Сокирський В.В.
 
Омелянчук І.М.
 
Пікалюк А.І.
 
Слонський В.О.
 
Пальчак Ю.Є.
 
Волошенко О.О.
 
Дробілко Ю.В.
Прочитано 6902 разів