Версія для друку
П'ятниця, 20 серпня 2021 08:57

Головного спеціаліста відділу освіти управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради

Виконавчий комітет Уманської міської ради, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

головного спеціаліста відділу освіти управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посади:

Освіта повна вища відповідного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, порядку проведення конкурсів надає відділ кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсів, зразки необхідних документів та питання для підготовки до іспитів буде розміщено на офіційному сайті Уманської міської ради в розділі «вакансії».

Термін подання документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення.

Бажаючим взяти участь у конкурсі, звертатись за адресою:

м.Умань, площа Соборності, 1, кімната 310, тел. 3-32-13.

11 жовтня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії Мартинюк Олена Володимирівна  відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посадуголовного спеціаліста відділу освіти управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради.

Прочитано 2601 разів