ВІДЗНАКА МІСЬКОЇ РАДИ „ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МІСТОМ”

Знак відзнаки
Уманської міської ради
"За заслуги перед містом"
Відзнака започаткована рішенням Уманської міської ради
від 19 листопада 2003 року
№ 2.12-24/24

ОПИС ВІДЗНАКИ МІСЬКОЇ РАДИ
"ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МІСТОМ"

Відзнака міської ради "За заслуги перед містом" виготовляється з латуні з покриттям деталей позолотою та сріблом, має форму рівностороннього шестикутника за основними вісями - гранями, що покриті білою та червоною емаллю та кріпиться до колодки. Основні грані шестикутної зірки обрамлені променями і увінчані лавровим вінком зі стрічкою, на якій зроблено напис "За заслуги перед містом". У верхній частині вінка розміщено герб міста Умані з написом "Умань".

Основна шестикутна зірка, лавровий вінок та стрічка позолочені.

На верхньому кінці знака розміщено дужку для кріплення за допомогою кільця до колодки.

Колодка має вигляд стрічки, скріпленої двома пучками розбіжних променів та покрита білою емаллю із двома розміщеними у верхній частині смужками: жовтою - 3 мм., і блакитною - 3 мм.

На зворотньому боці колодки застібка для прикріплення знака до одягу.

Довжина колодки - 25 мм.
Ширина колодки - 31 мм.
Розмір знака між протилежними кінцями - 55 мм.

Положення про відзнаку міської ради
„За заслуги перед містом”

I. Загальні положення

1.Відзнакою міської ради "За заслуги перед містом” нагороджуються громадяни за визначний особистий внесок в подальший розвиток міста, спрямований на забезпечення високого стандарту життєвих умов уманчан.
2. Відзнака "За заслуги перед містом" вручається лише 1 раз.

II.Порядок нагородження відзнакою міської ради
"За заслуги перед містом"

3. Право порушувати клопотання про нагородження відзнакою „За заслуги перед містом” надається юридичним особам.
4. В поданих документах мають бути зазначені конкретні заслуги, які можуть стати підставою для нагородження.
5. Протягом року з однієї і тієї ж галузі може бути внесена пропозиція лише по 1 кандидатурі.
6. Пропозиції вносяться за підсумками роботи за рік чи до 1 вересня поточного року.
7. Попередньо подані документи розглядаються профільною постійною комісією міської ради.
8. На подання постійної профільної комісії міська рада розглядає дане питання на сесії і приймає відповідне рішення.
9. Рішення про нагородження відзнакою "За заслуги перед містом публікується в газеті "Уманська зоря".

III.Порядок вручення та носіння відзнаки.

10. Вручення відзнаки "За заслуги перед містом" проводиться міським головою в урочистій обстановці на Дні міста, урочистостях з нагоди пам"ятних та знаменнних подій, дні керівника.
11. Нагородженому вручається нагрудний знак установленого зразка "За заслуги перед містом" та посвідчення до нього.
12. Відзнаку міського голови "За заслуги перед містом" носять на грудях зліва.