П'ятниця, 30 жовтня 2020 13:41

Оприлюднення результатів громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 28 жовтня 2020 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

  • детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Залізничною та Гонти;
  • детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Даманською, Білоцерківською та Звірківською.

В громадських слуханнях прийняли участь 16 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробника детальних планів - архітектора Лісаченка Віктора Михайловича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Прочитано 573 разів