Версія для друку
П'ятниця, 14 січня 2022 10:56

Повідомлення про результати проведення громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 13 січня 2022 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

  1. детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тищика, Київською та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України;
  2. детального плану території комунальних підприємств та зелених насаджень, обмеженої вулицями Бандери Степана та Білогрудівською.

В громадських слуханнях прийняли участь 13 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Терещенко К.В., доповіді розробника детального плану території – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича та представника розробника – Вербовської Олени Богданівни. За результатами проведення громадських слухань вся інформація внесена до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Прочитано 768 разів