П'ятниця, 19 листопада 2021 14:03

Повідомлення про результати проведення громадських слухань

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, 18 листопада 2021 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

- детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Мазепи, Бажана, Зеленою, Миру, Кармелюка та Леваневського;

- детального плану території житлової та громадської забудови в                   м. Умань, обмеженої вулицею Вокзальною та провулком Юмашева;

- детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Воїнів-інтернаціоналістів, Шевченка та Садовою;

- змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Визволителів, Шкільною, Батуринською та Коцюбинського.

В громадських слуханнях прийняли участь 17 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Терещенко К.В., доповіді розробника детальних планів території – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича та представника розробника – Вербовської Олени Богданівни.

За результатами проведення громадських слухань вся інформація внесена до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.