Понеділок, 05 жовтня 2015 12:19

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території промислових підприємств, обмеженої вулицями Вокзальна та Леваневського.в м. Умань Черкаської обл.»

Виконавчий комітет Уманської міської ради, керуючись ст. 16, 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пунктом 42 частини першої ст. 26 закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» повідомляє, що з 5.10.2015 року починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території промислових підприємств, обмеженої вулицями Вокзальна та Леваневського.в м. Умань Черкаської обл.» та  розроблений на замовлення виконавчого комітету Уманської міської ради згідно Рішення Уманської міської ради № 4.20-74/6 від 17 вересня 2015 року.

 «Про розробку детальних планів територій». Розробник ФОП Камельовський І.П.  (Сертифікат серія АР № 000951 від 01.06.2011). А також «Детальний план території, обмеженої вулицями Праці, Шалом-Алейхема, Береговою та провулком Тичини, з метою розміщення готелю за адресою: вул. Берегова, 11 в м.Умані  Черкаської області»   розроблений на замовлення виконавчого комітету Уманської міської ради згідно Рішення Уманської міської ради № 3,15-70/6 від 02 червня2015 року  «Про розробку детальних планів територій». Розробник ФОП Єгоров Ю.І.

Детальні плани території уточнють положення генерального плану населеного пункту та визначають планувальну організацію і розвиток території. Детальний план території визначає принципи планувально-просторової організації забудови, функціональне призначення, режим та параметри забудови декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами та містобудівні умови та обмеження.

Ознайомлення з Детальними планами території, графічними матеріалами, у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні управління архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3, приймальні дні понеділок, середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476.

Пропозиції подаються з 5.10.2015 по 5.11.2015 року у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника за адресою: 20300 м. Умань, вул. Коломенська, 3 управління містобудування та архітектури міської ради.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил. До участі у громадських обговореннях запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, є власниками чи користувачами земельних ділянок на території щодо якої розробляється документація або на суміжній з нею території, юридичні особи, приміщення яких розташовані в межах зазначеної території, представники громадських організацій, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 5.11.2015 року. Пропозиції, подані після 5.11.2015 року, залишаються без розгляду.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник управління архітектури та містобудування міської ради

Прочитано 1627 разів