Середа, 15 червня 2016 08:56

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

gerb13 червня 2016 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київська та Комарова з метою розміщення житлових будинків, будівель торговельного та побутово-комунального призначення

13 червня 2016 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання проекту детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київська та Комарова з метою розміщення житлових будинків, будівель торговельного та побутово-комунального призначення за адресою: вул. Київська, 31А Участь в громадських слуханнях прийняло 60 мешканці міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, громадяни міста та інвестори проектних робіт.

Громадські  слухання складалися з доповідей секретаря міської ради Кирилюк Л.М., автора проекту Камельовського І.І., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.

Начальник відділу архітектури,

містобудування та кадастру  О.Б.Вербовська