Четвер, 29 грудня 2016 12:11

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про Правила розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань»

gerbЗвіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта  «Про Правила розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Уманської міської ради від 03.06.2009 року № 3.7-47/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: приведення деяких положень нормативного акта до положень Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою КМУ від 29 грудня 2003 року № 2067.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.12.2016 р. по 20.12.2016 р.

5. Тип відстеження: періодичне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність даного акта, а також способи одержання даних.

Відстеження результативності рішення Уманської міської ради від 03.06.2009 року № 3.7-47/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань» здійснювалося на основі таких даних:

- загальна кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами;

- загальна кількість рекламоносіїв.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

№ п/п Показники результативності 2015 р. 2016 р.
1. Загальна кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами, одиниць 64 66
2. Загальна кількість рекламоносіїв, одиниць 96 233

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

З прийняттям рішення Уманської міської ради від 03.06.2009 року № 3.7-47/5 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Умань» було удосконалено нормативну базу. Зросла кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами, проведено демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій власниками, розповсюджувачами зовнішньої реклами отримано дозволи на розміщення рекламних конструкцій, які були розміщені самовільно. Виріс середній розмір щомісячних надходжень до міського бюджету.

Отже, прийняття даного рішення забезпечило досягнення визначених цілей.

Начальник відділу архітектури,

містобудування та кадастру    О.Б.Вербовська