П'ятниця, 30 грудня 2016 10:24

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення міської ради від 31.01.2014 р. №3.14-48/6«Про затвердження Порядку встановлення тарифів на надання ритуальних послуг в м.Умань»

gerbЗвіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення міської ради від 31.01.2014 р. №3.14-48/6«Про затвердження Порядку встановлення тарифів на надання ритуальних послуг в м.Умань»

1.Виконавець заходів з відстеження: відділ житлово-комунального господарстваУманської міської ради, Уманське комунальне підприємство «Комунальник».

2. Цілі прийняття акта: забезпечення дотримання вимог діючого законодавства щодо формування цін (тарифів) на ритуальні послуги; забезпечення надходжень до бюджету міста на виконання власних повноважень; забезпечення підвищення рівня економічного обґрунтування цін; відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядуванняпри прийняттіцін (тарифів) на ритуальні послуги.

3.Строк виконання заходів з відстеження:з 01.12.2016 р. по 31.12.2016 р.

4.Тип відстеження: повторне.

5. Методи одержання результатів відстеження: статистичний, соціологічний.

6. Дані, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось на основі проведення моніторингу наступнихпоказників:

-       загальна кількість наданих послуг та вартість послуг катафалку;

-       -кількістьзвернень суб’єктівгосподарюванняз питань встановлення тарифів.

7.Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показник 2014р. 2015р. За 11 місяців 2016 року
Кількість наданих послуг, одиниць 279 316 210
Вартість послугавтокатафалку, тис. грн. 71,3 75,3 96,2
Кількість укладених договорів з приватними підприємцями, одиниць 4 4 3

Протягом дії регуляторного акта суб’єкти господарювання до виконавчого комітету Уманської міської ради з заявою про встановлення чи необхідність перегляду тарифів на надання ритуальних послуг в м.Умань не зверталися.

8.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняттярегуляторного актаупорядкуваловідносини між органом виконавчої владимісцевого самоврядуванняі суб’єктамигосподарювання , які здійснюють діяльністьна ринкуритуальнихпослуг. В подальшомуоцінка результатів реалізаціїрегуляторногоакта та ступеня досягнення визначеної мети буде здійснюватися під час проведення періодичного відстеження.