П'ятниця, 18 березня 2016 11:09

Про розгляд заяв з питання проведення перепланування квартир багато-квартирних житлових будинків з влаштуванням балконів

a gerb

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

___________________ р.  № ____________

Про розгляд заяв з питання проведення перепланування квартир

багато-квартирних житлових будинків з влаштуванням балконів

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 152 Житлового кодексу Української РСР, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 року №76, розглянувши звернення     громадян та на підставі висновків архітектурно-будівельних комісій,

виконавчий комітет Уманської міської ради ВИРІШИВ:

1. Дозволити:

1) Корякову Олександру Володимировичу перепланування квартири багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням балкона консольного типу розмірами 3,0х1,0м, відповідно до доданої проектної документації, за адресою: вул. Леніна, 70 кв.137.

2. Інженерні мережі, за необхідності, підлягають перенесенню за кошти забудовника.

3. До виконання робіт з перепланування квартири багатоквартирного будинку приступити після складання акта обстеження стану сусідніх квартир відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради    (Харченко В.П.)

4. Відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.) забезпечити контроль за будівництвом.

Міський голова                                        

О.В.Цебрій

Заступник міського голови,

секретар виконавчого комітету       

Л.П.Плотнікова
Прочитано 588 разів