Версія для друку
Понеділок, 31 серпня 2015 11:27

21 серпня 2015 року №3-73/6 - Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста Умані

 

a gerb

                                

У М А Н С Ь К А    М І С Ь К А   Р А Д А

VI скликання

73 сесія

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

21 серпня 2015 року №3-73/6

Про затвердження Порядку розміщення

інформаційних наметів (наметів, столів,

рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних,

рекламних заходів на території міста Умані 

Відповідно до статей 25, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Законів України «Про інформацію», «Про вибори народних депутатів України»,  «Про вибори Президента України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», з метою забезпечення вільного проведення зібрань, використання, поширення інформації та реалізації виборчих прав громадян у відповідності до Конституції України,

міська рада ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Порядок розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста Умані (згідно з     додатком 1).
 2. Встановити місця для розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста Умані (згідно з      додатком 2).
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л. та постійну комісію з питань депутатської діяльності, захисту прав громадян, законності та правопорядку (Середа О.І.).

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                   О.В.Цебрій

Додаток  1

      до рішення Уманської міської ради

                                                                             «21»серпня 2015 року №3-73/6

                                                                 

ПОРЯДОК

розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і та ін.) для здійснення агітаційних,інформаційних, роз’яснювальнихрекламних заходівна території міста Умані

Цей порядок розроблено з метою забезпечення вільного проведення зібрань, використання, поширення інформації та реалізації виборчих прав громадян у відповідності до Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад сільських, селищних, міських голів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 р. №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони», Загальноміської програми благоустрою міста Умань на 2011-2015 роки.

Розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста (далі – інформаційні намети), (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та в спеціально встановлених для цього місцях.

Для розміщення намету в місцях, визначених Уманською міською радою, ініціатор, не пізніш ніж за5 (п’ять )  робочих днів, подає до виконавчого комітету Уманської міської ради заяву-повідомлення, в якій зазначається:

 1. дата подачі повідомлення;
 2. інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету ( назва політичної партії, блоку, громадського об’єднання , ПІБ фізичної особи, адреса проживання, контактний телефон);
 3. мета розміщення інформаційного намету;
 4. термін  та години розміщення інформаційного намету;
 5. місце розміщення інформаційного намету;
 6. відповідальний за діяльність інформаційного намету (ПІБ, адреса проживання, контактний телефон).

З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території, власник інформаційного намету зобов’язаний підтримувати в належному санітарному стані  місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибирати прилеглу територію під час та при закінченні проведення заходу.

2

Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб не пошкодити тротуарну плитку, асфальтове покриття, інші елементи благоустрою та не створювати перешкод для руху пішоходів.

         За порушення цього Порядку (незабезпечення належного санітарного стану, засмічення території, пошкодження тротуарної плитки, асфальтового покриття, інших елементів благоустрою) ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченої ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                      О.В. Цебрій   

 

Додаток  2

до рішення Уманської міської ради

«21»серпня 2015 р. № 3-73/6

Місця для розміщення інформаційних наметів

(наметів, столів, рекламних засобів та ін.)

для здійснення агітаційних, інформаційних

роз’яснювальних, рекламних заходів

на території міста Умань

 1. Вул. Жовтневої революції, 74 – тротуар між зупинкою та універсамом «Експрес»;
 2. вул.  Залізнична, 14 – тротуар напроти маркету «Славутич».;
 3. перехрестя вул. Фрунзе та вул. Шкільна – біля магазину «Лада»;
 4. вул. Праці, 47 – біля відділення зв’язку;
 5. вул. Артема, 30 – біля ЗОШ №6;
 6. перехрестя вул. Тімірязєва, вул. Аеродромна, вул. Артема  - в районі автобусної зупинки «Аеропорт»;
 7. перехрестя вул. Леніна та вул. Тищика – з боку магазину «Вігрос»;
 8. вул. Коломенська,2 – між кінотеатром «Комсомолець» та пам’яткою архітектури Костелом Успінння Богородиці;
 9. вул. Комарова, 8 –біля магазину «Астро». В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                         О.В. Цебрій

Прочитано 1588 разів