Середа, 10 липня 2024 16:30

Інформування споживачів ТОВ «ЕКОКЛІНЕР» про намір здійснити перегляд діючого тарифу на послуги поводження з твердими побутовими відходами, що надаються в межах Уманської громади

Шановні жителі Уманської громади !

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, з метою недопущення зриву стабільного функціонування сфери вивезення твердих побутових відходів в Уманській міській територіальній громаді  ТОВ «ЕКОКЛІНЕР» повідомляє споживачів про намір скоригувати діючий тариф на послуги поводження з твердими побутовими відходами, що надаються в межах Уманської громади (коригування лише в частині вартості послуг сторонніх організацій по захороненню відходів).

04.07.2024 р. до Виконавчого комітету Уманської міської ради був надісланий лист ТОВ «ЕКОКЛІНЕР», щодо необхідності перегляду (коригування) діючого тарифу на послуги поводження з твердими побутовими відходами.
Обґрунтування необхідності коригування: Діючий тариф на відповідні послуги встановлений рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 13 грудня 2018 року № 484 у розмірі 181,94 грн/м3 – населення, 203,14 грн/м3 – бюджетні організації та 247,30 грн/м3 – інші споживачі (всі ціни з ПДВ). Враховуючи суттєві зміни умов економічної діяльності (підвищення цін на ДП з 30,05 грн/л до 59,00 грн/л, мастильні матеріали та енергоресурси, збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 3723 грн до 8100 грн за місяць та всіх інших складових собівартості) діючий тариф не відповідає економічно обґрунтованому рівню.

Проте наголошуємо, що всі складові собівартості поданого проекту (окрім вартості послуг сторонніх організацій по захороненню відходів) залишаються незмінними. В результаті запропонованого коригування, на розгляд пропонується проект тарифу у розмірі 192,88 грн/м3 для населення (+10,94 грн/м3 від діючого тарифу - 181,94 грн/м3 від 13.12.2018 р.), що в перерахунку вартості за місяць ціна на послуги виросте на +1,9-2,3 грн з особи за місяць; 215,35 грн/м3 для бюджетних організацій (+12,21 грн/м3 від діючого 203,14 грн/м3), та 262,16 грн/ м3 для інших споживачів (+14,86 грн/м3 від діючого 247,30 грн/м3) (всі ціни з ПДВ).

Окремо зазначаємо, що кінцева вартість за послуги поводження з твердими побутовими відходами, починаючи з 2018 року змінювалася лише за рахунок застосувань підприємством оновлених Норм надання послуг, що є вимогою законодавства України у сфері житлово-комунальних послуг та побутових відходів.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 робочих днів з моменту публікації повідомлення, тобто до 19.07.2024 р. (включно) на електронну адресу підприємства ecocleaner@ukr.netабо за фактичною адресою: місто Умань, вулиця Шевченка, 12 та на електронну адресу Уманської міської ради uman.rada.ua@gmail.comабо за фактичною адресою: місто Умань, площа. Соборності, 1.

Інформуємо: у зв’язку із перебоями електропостачання та збоєм у роботі програмного забезпечення, відбулися помилкові нарахування (рахунки/фактури) за послуги поводження з твердими побутовими відходами за травнь-червень 2024 р.
Зайво сплачені кошти будуть зараховані споживачам у рахунок оплати майбутнього періоду.

Uman city council
Department of Economic Development, Transport and Investments of the Uman City Council (04744) 3 72 78

Прочитано 59 разів