Понеділок, 18 лютого 2019 15:14

Про результат конкурсу

Інформація про результати від 05.02.2019 конкурсу з відбору робіт із землеустрою, які будуть залучені для проведення робіт із землеустрою об'єктів міської комунальної власності:

1) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,  м.Умань, вул. Східна, 7. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3». Підстава: рішення Уманської міської ради від 21.12.2018 року № 3.32-57/7.

Переможцем визнаний учасник - фізична особа-підприємець Каплуновська Олена Миколаївна з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 30 календарних  днів, вартість послуг 2 354,71 грн.

2) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м.Умань, вул. Східна, 9. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови .Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3». Підстава: рішення Уманської міської ради від 21.12.2018 року № 3.32-57/7.

Переможцем визнаний учасник - фізична особа-підприємець Каплуновська Олена Миколаївна з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 30 календарних  днів, вартість послуг 2 248,19  грн.

3) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м.Умань, вул. Шевченка, 26-А. Цільове призначення земельної ділянки: для виробничих потреб. Мета проведення робіт із землеустрою: розробка технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3». Підстава: рішення Уманської міської ради від 30.11.2018 року № 7.52-55/7.

Переможцем визнаний учасник - фізична особа-підприємець Каплуновська Олена Миколаївна з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 30 календарних  днів, вартість послуг 1 971,99 грн.