П'ятниця, 08 лютого 2019 15:17

Оголошення про намір передачі в оренду комунального майна

gerbОрендодавець – відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради оприлюднює Перелік майна міської комунальної власності, яке може бути передано в оренду; місцезнаходження обʼєктів: Черкаська обл., м. Умань:

• нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 202,0 кв. м, в будівлі за адресою: вул. Пушкіна, 27, для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, загальною площею 37,4 кв. м, в будівлі за адресою: вул. Небесної сотні, 22, для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів;
  • нежитлові приміщення 1-го поверху, загальною площею 36,8кв. м, в громадській будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 3, для розміщення субʼєктів, що здійснюють проектно-вишукувальні та проектно-конструкторські роботи;
  • нежитлові приміщення, загальною площею 5,4 кв. м, в будівлі за адресою: вул. Кизила Андрія, 12, для розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів;
  • нежитлова будівля (картоплесховище), загальною площею приміщень 2202,7 кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6 Д, для використання в якості складу або виробничих потреб;
  • нежитлова будівля (консервно-засолочний цех), загальною площею приміщень 2523,7 кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6 Е, для використання в якості складу або виробничих потреб;
  • нежитлова будівля з навісом (ваги автомобільні), загальною площею приміщень 19,4кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6 Є, для виробничих потреб.
  • нежитлова будівля (сховище підвального типу), загальною площею приміщень 656,4кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6 Ж, для використання в якості складу або виробничих потреб;
  • нежитлова будівля (котельня), загальною площею приміщень 248,4кв. м, розміщена за адресою: вул. М. Залізняка, 6 З, для використання в якості складу або виробничих потреб.

У разі надходження двох і більше заяв буде оголошено конкурс на право його оренди.

При відсутності у поданих заявах пропозицій на повну площу або по зазначеному в оголошенні використанню, стосовно такого об’єкта можуть бути розглянуті інші пропозиції, при цьому перевага надається заявам на повну площу та з пропозицією виду діяльності, зазначеного в цьому оголошенні.

При надходженні від заявника пропозиції передачі в оренду частини об’єкта оренди, така пропозиція може бути розглянута після узгодження з балансоутримувачем майна щодо можливості та умов виділення запропонованої частини в самостійний об’єкт оренди.

У разі виникнення розбіжностей в даних про площу, адресу або класифікацію об’єкта, зазначених в оголошенні та зазначеними у технічній документації, за остаточні приймаються дані, зазначені у технічній документації, виготовленій більш пізніше.

Передача в оренду захисних споруд здійснюється з врахуванням частини 12 статті 32 Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року №138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту».

Заяви на оренду подаються в установленому порядку за адресою: м. Умань, пл. Соборності, 1, кімн. №319 (для юридичних осіб) та №322 (для фізичних осіб) протягом робочого часу – пн.-чт.: 8:00-17:15, пт.: 8:00-16:00.

Кінцевий термін подання заяв: 22 лютого 2019 року включно.