Четвер, 21 березня 2019 12:38

Інформація Уманської міської ради про результат конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою об'єктів міської комунальної власності

Згідно протоколу засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт з землеустрою від 19.03.2019 року повідомляємо результати конкурсу з відбору з відбору виконавців робіт із землеустрою:

І. Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Європейська, 92-В.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ  РЕУ  № 3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 року № 6.63-59/7.

Переможцем визнано учасника ФОП Каплуновську О.М. з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 7 (сім) робочих днів з дня підписання договору на виконання робіт; вартість послуг згідно кошторису 1 775,14 грн. (одна тисяча сімсот сімдесят п’ять гривень 14 копійок), перелік послуг визначений кошторисом.

ІІ) Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 4-А.

Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури ( виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 року  № 6.67-59/7.

Переможцем визнано учасника ФОП Каплуновську О.М. з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 7 (сім) робочих днів з дня підписання договору на виконання робіт; вартість послуг згідно кошторису 1 389,10 грн. (одна тисяча триста вісімдесят дев’ять гривень 10 копійок), перелік послуг визначений кошторисом.

ІІІ. Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,  м. Умань, вул. Набережна, 4Б-1.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ  РЕУ   № 3».

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 року № 6.67-59/7.

Переможцем визнано учасника ФОП Каплуновську О.М. з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 7 (сім) робочих днів з дня підписання договору на виконання робіт; вартість послуг згідно кошторису 1 453,92 грн. (одна тисяча чотириста п’ятдесят три гривні 92 копійки), перелік послуг визначений кошторисом.

ІV. Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Черкаська обл.,  м. Умань, пров. Проїзжий, 3.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 року № 6.67-59/7.

Переможцем визнано учасника ФОП Каплуновську О.М. з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 7 (сім) робочих днів з дня підписання договору на виконання робіт; вартість послуг згідно кошторису 1 733,66 грн. (одна тисяча сімсот тридцять три гривні 66 копійок), перелік послуг визначений кошторисом.

1. V. Назва та місцезнаходження об′єкта: земельна ділянка за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пров. Проїзжий, 5.

Мета проведення робіт із землеустрою: розробка технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Підстава: рішення Уманської міської ради від 27.02.2019 року № 6.67-59/7.

Переможцем визнано учасника ФОП Каплуновську О.М. з конкурсною пропозицією: термін виконання робіт 7 (сім) робочих днів з дня підписання договору на виконання робіт; вартість послуг згідно кошторису 1 685,54 грн. (одна тисяча шістсот вісімдесят п’ять гривень 54 копійки), перелік послуг визначений кошторисом.