П'ятниця, 12 березня 2021 11:35

Інформація Уманської міської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

1) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,4790 га за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Індустріальна, 50-А.
Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

2) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,0372 га за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 19 а.
Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

3) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,2112 га за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пров. І.Богуна, 15-А.
Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ».

4) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Городецький водозабір, ділянка № 1.

5) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Городецький водозабір, ділянка № 2.

6) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Городецький водозабір, ділянка № 3.

7) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 13,5000 га за адресою: Черкаська обл., м. Умань, пров. Піківецький, 28.
Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування УКП «КОМУНАЛЬНИК».

8) Назва та місцезнаходження об’єкта: земельна ділянка орієнтовною площею 4,2000 га за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Залізняка, 6 д.
Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
Мета проведення робіт із землеустрою: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «УМАНСЬКЕ РЕУ №3».

Підстава для проведення робіт із землеустрою об’єктів, зазначених в пунктах 1-8: рішення Уманської міської ради від 26.02.2021 № 26-8/8.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 10.06.2011 № 4.20-8/6 (далі – Положення), з урахуванням вимог статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору виконавців робіт із землеустрою, належать:
заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів (для претендента - фізичної особи); копія установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи); копія сертифікату на проведення робіт із землеустрою; копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного рівня і професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою; письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю Уманської міської ради (кімнати № 319, № 322) за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

Конкурс відбудеться 30.03.2021 об 11:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, площа Соборності, 1.

Телефон для довідок (04744) 3-72-85; 3-24-05.