Версія для друку
П'ятниця, 18 лютого 2022 12:17

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення № 2, загальною площею 122,3 кв. м (Тищика, 11)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлові приміщення № 2, загальною площею 122,3 кв. м, за адресою: вулиця Тищика, 11, місто Умань, Черкаська область

1. Інформація про об’єкт приватизації

Назва об’єкта: нежитлові приміщення розміщені № 2, які розміщені в підвалі 5-ти поверхового житлового будинку, площею 122,3 кв. м, за адресою: вулиця Тищика, 11, місто Умань, Черкаської області.

Місцезнаходження об’єкта: вулиця Тищика, 11, місто Умань, Черкаська область, 20301.

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» (код за ЄДРПОУ: 05457129)

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача:20301, Черкаська обл., м. Умань, вул. Шухевича, 12, тел.: (04744) 3-72-44, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відомості про об’єкт приватизації:нежитлові приміщення №2, які розміщені в підвалі 5-ти поверхового житлового будинку за адресою: вулиця Тищика, 11, місто Умань, Черкаської області. Місцерозташування можна вважати – серединна частина населеного пункту. Будівля розташована в глибині житлового кварталу. До приміщень об’єкта приватизації можливо потрапити з вулиці Тищика. Поруч з будівлею, в якій розташований об’єкт приватизації, знаходяться інші багатоповерхові житлові будинки та торгівельні заклади. Основні показники об’єкта приватизації: стіни – бетонні блоки, перекриття – з/б плит, підлога – бетонна, плитка, частково дерев’яна, частково – лінолеум, внутрішнє оздоблення приміщень потребує відновлення. Відстань до центру – приблизно 1,5 км, залізничного вокзалу – приблизно 4,5 км, автовокзалу – приблизно 1,5 км..Розвинена соціально-економічна інфраструктура.

Право комунальної власності Уманської міської територіальної громади на об’єкт нерухомості зареєстровано. Дата державної реєстрації – 24.03.2017, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 1211366771108.

Продаж об’єкту приватизації без земельної ділянки.

2. Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону:аукціон з умовами.

Аукціон в електронній формі буде проведено «02» березня 2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжках часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16:15 до 16:45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески. У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», на 50 відсотків.

Продаж об’єктів на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій здійснюються за наявності не менш як одного учасника аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами:

429 564,57 (чотириста двадцять дев'ять тисяч п'ятсот шістдесят чотири) гривні 57 копійок(без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску:

42 956,46 (сорок дві тисячі дев'ятсот п'ятдесят шість) гривень 46 копійок (без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

214 782,29 (двісті чотирнадцять тисяч сімсот вісімдесят дві) гривні 29 копійок(без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:

21 478,23 (двадцять одна тисяча чотириста сімдесят вісім) гривень 23 копійки(без ПДВ).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

214 782,29 (двісті чотирнадцять тисяч сімсот вісімдесят дві) гривні 29 копійок (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 478,23 (двадцять одна тисяча чотириста сімдесят вісім) гривень 23 копійки(без ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску:

1 300,00(одна тисяча триста) гривень 00 копійок, що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

При укладанні договору купівлі-продажу з переможцем аукціону на ціну продажу об’єкта нараховується податок на додану вартість в розмірі 20%.

Умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Уманської міської територіальної громади – нежитлові приміщення № 2, загальною площею 122,3 кв. м, за адресою: вулиця Тищика, 11, місто Умань, Черкаська

  1. Покупець зобов’язаний зареєструвати за собою право власності на об’єкт протягом 30 днів з дати підписання акту приймання-передачі нерухомого майна.
  2. Покупець зобов’язаний звернутися до органів місцевого самоврядування з клопотанням щодо оформлення права користування земельною ділянкою під об’єктом приватизації протягом 30 днів з дати переходу права власності на нерухоме майно.
  3. Усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, пов’язані з підготовкою об’єкта до приватизації та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця.
  4. Повну сплату переможцем аукціону ціни продажу об’єкта з урахуванням ПДВ, який нараховується на остаточну ціну продажу об’єкта в розмірі 20 %, здійснити протягом 30 днів з дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

Період між аукціонами з умовами або без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації).

4. Додаткова інформація

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

в національній валюті:

Одержувач: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЄДРПОУ 04061613;

Розрахунковий рахунок: UA808201720355249067000032947 (для перерахування реєстраційного, гарантійного внеску);

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ, Уманське УДКСУ, МФО 820172.

Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора ДП «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА», на якій зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону:Управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради (код ЄДРПОУ 44272455)

Місцезнаходження: 20301, Черкаська область, місто Умань, площа Соборності, 1; http://uman-rada.gov.ua

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний телефон: +380 96 439 52 10, з 08:00 до 17:15 у робочі дні.

Начальник управління – Клімов Євгеній Петрович.

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

Умови продажу об’єкта приватизації затверджені наказом управління містобудування, землевпорядкування комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради від «09» лютого 2022 р. № 48/09-03 (протокол від 09.02.2022 р.№ 4/2022 засідання аукціонної комісії Уманської міської ради з продажу об’єктів комунальної власності).

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2022-02-09-000005-1.

Період між аукціоном:

аукціон із зниженням стартової ціни – 21 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта;

аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 21 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта.

Крок аукціону для:

аукціону з умовами – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 4 295,65 (чотири тисячі двісті дев'яносто п'ять) гривень 65 копійок(без ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 2 147,82 (дві тисячі сто сорок сім) гривень 82 копійки (без ПДВ);

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

на етапі покрокового зниження стартової ціни крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 2 147,82 (дві тисячі сто сорок сім) гривень 82 копійки(без ПДВ);

на етапі подання цінових пропозицій мінімальний крок аукціону становить 1% (один відсоток) стартової ціни об’єкта приватизації – 2 147,82 (дві тисячі сто сорок сім) гривень 82 копійки(без ПДВ).

Кількість кроків покрокового зниження стартової ціни – 5 (п’ять) кроків.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «НАЦІОНАЛЬНА ЕЛЕКТРОННА БІРЖА» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку: https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

Прочитано 2708 разів