З ініціативи міського голови Цебрія Олександра Володимировича та за підтримки перевізників міста для перевезення пасажирів у поминальні дні, надано право на безкоштовний проїзд всім пільговим категоріям громадян на всіх міських автобусних маршрутах, а саме:
- 07 травня 2016 року для відвідування могил у поминальні дні на кладовищі в передмісті “Софіївська Слобідка”;
- 08 травня 2016 року для відвідування могил у поминальні дні на кладовищі в передмісті “Міщанка” та кладовищі “Нова Олександрівка”. Буде надано можливість скористатись міським автобусним маршрутом “Ринок - Нове кладовище” та додатковими графіками руху автобусів на Нове кладовищеза автобусними маршрутами, які обслуговує ТОВ “Круїз-Авто”№№ 1-А, 10, 14, 17, 27:
№ маршруту |
Направлення | № графіка | Інтервал руху |
№17 |
Школа № 6 - Нове кладовище (через ринок) |
1,2 | ~30 хв. |
Школа №5 (вул. Європейська, 106) – Нове кладовище | 3,4 | ~30 хв. | |
№14 |
Райлікарня – Нове кладовище |
3,7,8, 9, 11 (початок роботи о 8:00 год) |
~10 хв. |
АТП-17155-Нове кладовище (через центр) |
2,4,5, 12,13,14, 17 (початок роботи о 8:00 год) |
~5 хв. |
|
№27 |
Школа № 6-Нове кладовище (через ринок) |
1 | ~50 хв. |
№10 |
ГРС – Нове кладовище (через ринок) |
1,2 | ~30 хв. |
№1-А | вул.Виговського –Нове кладовище(через ринок) | 1 | ~1 год. |
без № | Ринок – Нове кладовище | ~ 20 хв. |
- 09 травня 2016 рокудля відвідування могил у поминальні дні на
кладовищі, яке знаходиться в передмісті “Бабанське”;
- 15 травня 2016 рокудля відвідування могил у поминальні дні на
кладовище, яке знаходиться в передмісті “Нова Умань”.
Пільги надаються з 8.00 год. до 16.00 год. при пред’явленні оригіналу посвідчення з фотокарткою всім пільговим категоріям громадян, які їдуть відвідувати могили на кладовищах міста в передмістях “Софіївська Слобідка”, “Міщанка”, “Бабанське”, “Нова Умань” та кладовищі “Нова Олександрівка”
Повідомляємо про зміни графіків руху по місту за окремими автобусними маршрутами
в період з 23 квітня по 8 травня 2016 року.
Автобусний маршрут “Ринок – Нове кладовище” буде обслуговувати пасажирів в такому режимі:
23, 24 квітня 2016 року – за двома графіками, відправлення: з ринку о 8.30 год., 11.00 год., із кладовища о 9.10 год., 13.00 год.;
26, 27, 28, 29, 30 квітня 2016 року – за двома графіками, відправлення з ринку о 8.30 год., 11.00 год., із кладовища о 9.10 год., 13.00 год.;
1травня 2016 року - за одним графіком, відправлення з ринку о 11.00 год., із кладовища о 13.00 год.;
з 2 травня по 7 травня 2016 року – щоденно за двома графіками, відправлення з ринку о 8.30 год., 11.00 год., із кладовища о 9.10 год., 13.00 год.
8 травня 2016 року додатково буде забезпечено рух автобусівна Нове кладовище за такими автобусними маршрутами №№ 1-А, 10, 14, 17, 27:
№ маршруту |
Направлення | № графіка | Інтервал руху |
№17 |
Школа № 6-Нове кладовище (через ринок) |
1,2 | ~30 хв. |
Школа №5 (вул. Європейська, 106) – Нове кладовище | 3,4 | ~30 хв. | |
№14 |
Райлікарня – Нове кладовище |
3,7,8, 9, 11 (початок роботи о 8:00) |
~10 хв. |
АТП-17155-Нове кладовище (через центр) |
2,4,5, 12,13,14, 17 (початок роботи о 8:00) |
~5 хв. |
|
№27 |
Школа № 6-Нове кладовище (через ринок) |
1 | ~50 хв. |
№10 | ГРС – Нове кладовище(через ринок) | 1,2 | ~30 хв. |
№1-А |
вул.Виговського –Нове кладовище (через ринок) |
1 | ~1 год. |
без № | Ринок – Нове кладовище | ~ 20 хв. |
Початок роботи - о 8:00 годині
Кінець роботи –о 16:00 годині.
Автобусний маршрут “Ринок – Нове кладовище” у 2016 році обслуговує пасажирів у п’ятницю, суботу та неділю з ринку об 11.00 год., із кладовища об 13.00 год.
В поминальні дні - перевезення пасажирів по даному маршруту буде здійснюватись за окремим графіком.
Автобусний маршрут “Залізничний вокзал-Дачі “Олександрівка” буде обслуговувати пасажирів у 2016 році з 18 квітня по 06 листопада, щоденно від “Залізничного вокзалу” - 06.45 год, 08.45 год, 14.45 год, 17.45 год; від “Ринку” - 07.00 год, 09.00 год, 15.00 год, 18.00 год.; від “Дач” - 07.40 год, 10.00 год, 16.00 год, 19.00 год.
Виконавчий комітет міської ради