Четвер, 08 жовтня 2020 10:23

15 жовтня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Шановні представники Громадської ради

при виконавчому комітеті Уманської міської ради !

Порядок денний:

1. Про обрання голови, заступника, секретаря Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
  2. Про затвердження складу робочої групи з створення постійних комісій Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради, підготовки змін до Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради та Регламенту роботи Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
  3. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.