П'ятниця, 10 грудня 2021 11:32

Засідання Громадської ради

Відповідно до розділу VІ Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради повідомляємо, що 15 грудня 2021 року о 16.00 годині в приміщенні Уманської міської ради (ІV поверх, сесійна зала), за адресою пл. Соборності, 1 заплановано засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1.   Звіт про роботу міського голови Плетньової Ірини Григорівни за 2021 рік. (Презентація.)( Інформує секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Сиротюк Наталія Миколаївна).

2.  Про виконану роботу відділом комунального господарства Уманської міської ради за 2021 рік.(Інформує начальник відділу комунального господарства Уманської міської ради Харченко Віталій Петрович).

3.   Обговорення представниками  ради плану роботи Громадської ради на 2022 рік. (Інформує голова Громадської ради Петренко Ірина Василівна).

4.   Різне.