Четвер, 15 вересня 2022 15:41

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради

21 вересня 2022 року о 16.00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1.Ознайомлення з процедурою створення нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради. Інформує Кузьменко Любов Андронівна заступник голови Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

2. Стан підготовки комунальних служб міста до зимового періоду 2022-2023р. р Інформує Загородній Валентин Бориславович   заступник начальника відділу житлово - комунального господарства Уманської міської ради та Ковалюк Оксана Іванівна начальник комунального підприємства «Уманське ремонтно- експлуатаційне управління №3.

3. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.