Версія для друку
Вівторок, 07 квітня 2020 15:17

Уманський міський центр зайнятості інформує

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Запроваджено на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів!

Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

Докладніше про перелік необхідних документів, форми заяв та про особливості реєстрації безробітних за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/elektronne-podannya-dokumentiv?fbclid=IwAR0jDwjMEWUte6hgBArmby2l06PvOzGFGM2AvbeaD_pc7g49E0xK1BeQpkQ

Якщо ви вже зареєстровані як безробітний:

- кар’єрний радник з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації. Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником;

- на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання.

- відвідування центру зайнятості, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування центру зайнятості.

Контакти Уманського міського центру зайнятості для комунікації з клієнтами:

Адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фахівець з питань обслуговування шукачів роботи – тел. +38(04744) 34998

Консультант роботодавця  -                                              тел. +38(04744) 34123

Фахівець з питань нарахування та виплати

допомоги по безробіттю -                                                    тел. +38(04744) 34989

 

Гаряча лінія Черкаського обласного центру зайнятості

+38(0472) 639804 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шукайте роботу онлайн на нашому офіційному сайті https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy, де база вакансій оновлюється щодня. На онлайн-ресурсі «Освітній портал Державної служби зайнятості» http://skills.dcz.gov.ua до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Прочитано 719 разів