Понеділок, 24 лютого 2020 08:35

У системі безоплатної правової допомоги запрацював Telegram-канал!

14  лютого  2020  року  у  системи  безоплатної  правової  допомоги з’явився 14  лютого  2020  року  у  системи  безоплатної  правової  допомоги з’явився власний Telegram-канал.У  Telegram-каналі  будуть  публікуватися  актуальні  юридичні  поради,  які допоможуть  краще  розуміти  свої  права.  Поради  максимально  адаптовані  для людей,  які  незнайомі  з  юридичною  термінологією,  та  детально  роз’яснюють правові  питання,  з  якими  громадяни  найчастіше  стикаються  у  побуті,  на роботі, під час відпочинку тощо.

Свої пропозиції,  ідеї та  запитання щодо  роботи  Telegram-каналу «Безоплатна правова допомога»  охочі можуть направляти на  електронну пошту е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Також  інформацію  про  роботу  системи  БПД  можна  знайти  у  соціальних мережах:- Facebook -  www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid- Instagram -  www.instagram.com/ualegalaid- Youtube -  www.youtube.com/user/Legalaidgovua або ж на офіційному сайті -  legalaid.gov.ua

Додатково:  в  Telegram  також  працють  чат-помічники Центральногоміжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)  з актуальних питань:- державної реєстрації актів цивільного стану @civilactsdepartment_bot- вчинення нотаріальних дій @centralnotary_bot- виконання рішень суду @centraljusticedvs_botПотрібна консультація? Звертайтеся і отримуйте швидку відповідь.» Заздалегідь вдячні за співпрацю!

Прочитано 252 разів