П'ятниця, 11 травня 2018 07:46

Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища «Звенигородське передмістя»

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища  «Звенигородське передмістя».

Ознайомлення з детальними планами у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Кизила Андрія, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76.