П'ятниця, 23 жовтня 2020 16:36

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Уманська дитяча лікарня» Уманської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 23 жовтня 2020 року №425 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ», керуючись Положенням про виконавчий комітет Уманської міської ради затвердженим рішенням Уманської міської ради від 28.08.2018 року № 5.1-52/7 «Про затвердження Положення про виконавчий комітет Уманської міської ради в новій редакції», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» (із змінами), виконавчий комітет Уманської міської ради (далі – орган управління) розпочинає прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Уманська дитяча лікарня» Уманської міської ради.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються протягом 15 днів - до 17.00 год. (адреса: 20300, Черкаська обл., м.Умань, площа Соборності, 1, каб. 310).

Прочитано 253 разів