Понеділок, 13 вересня 2021 15:06

Конкурс на зайняття посад

1. директора Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області;
  2. директора Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад» Уманської міської ради Черкаської області.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

конкурс на зайняття посади:

1. Найменування і місце знаходження закладів:

1) Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області. Адреса: 20300, м. Умань, вул.Садова,22;

2) Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад» Уманської міської ради Черкаської області. Адреса: 20300, м. Умань, вул. Михайлівська, 30.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор.

Умови оплати праці:

1) посадовий оклад відповідає 15 тарифному розряду і становить  6889,00 грн.;

2) підвищення в розмірі 10% посадового окладу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» становить 688,90 грн.;

3) надбавка за складність та напруженість у роботі в розмірі 10% становить 757,79 грн.;

4) надбавка за престижність педагогічної праці відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» із змінами в розмірі 20 % становить 1515,58 грн.;

5) надбавка за вислугу років відповідно стажу педагогічної праці.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

4. Вичерпний перелік питань, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

8) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

9) документ, що підтверджує вільне володіння українською мовою.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та /або моральні якості.

До конкурсної комісії визначені документи подає претендент на посаду особисто або інша особа згідно з довіреністю.

Місце подання документів – виконавчий комітет Уманської міської ради, площа Соборності, 1, каб.310.

Термін прийняття документів з 13.09.2021 року по 05.10.2021 року.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

5. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

У період з 06.10.2021 року по 12.10.2021 року конкурсна комісія:

1) перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

2) приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання.

12.10.2021 року на вебсайті Уманської міської ради оприлюднюється перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

З 13.10.2021 по 15.10.2021 року управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради організовує та забезпечує ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

Проведення конкурсу 18.10.2021 року.

19.10.2021 року на вебсайті Уманської міської ради оприлюднюються рішення конкурсної комісії щодо проходження конкурсу кандидатами.

З 19.10.2021 по 20.10.2021 року конкурсна комісія визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднює результати конкурсу на вебсайті Уманської міської ради.

У період з 21.10.2021 року по 25.10.2021 року начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним контракт.

6. Особа уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі – Кіценко І.В., начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород виконавчого комітету Уманської міської ради.

Адреса приймання документів для участі у конкурсі: 20300, Черкаська область, м. Умань, площа Соборності, 1, каб. 310.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: