Четвер, 08 березня 2018 09:11

Уманчани відзначають 74-ту річницю визволення міста від нацистських окупантів

10 березня знаменна дата в історії Умані – понад сімдесят років тому завдяки подвигу солдат та офіцерів другого  Українського фронту наше місто було звільнено від нацистських окупантів. З нагоди 74-ї річниці визволення Умані громадськість, керівництво міста, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів вшанували пам'ять полеглих воїнів-визволителів, поклавши вінки і квіти до обеліска Слави та інших пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової.

«Ми, уманчани, свято шануємо воїнів, які боронили  та визволяли рідну землю від загарбників. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною свого життя врятували країну. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни», - сказала секретар міської ради Людмила Кирилюк.