Вівторок, 28 серпня 2018 12:29

52 сесія Уманської міської ради VІІ скликання

28 серпня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 52  сесія Уманської міської ради VІІ скликання.

Депутати заслухали виконання міського бюджету м. Умань за І півріччя 2018 року та внесли зміни до рішень міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський  бюджет на 2018 рік» та від 21.12.2017 р. № 1-42/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2018 рік».

Також на сесії були розглянуті питання:

1. Про хід виконання Програми енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016-2020 роки.
  2. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Уманської міської ради в новій редакції.
  3. Про затвердження Положення про порядок використання символіки міста Умань.
  4. Про затвердження Положення про відділ з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради  в новій редакції.
  5. Про затвердження Положення про формування цивільного захисту міста Умань в новій редакції.
  6. Про організацію роботи з утворення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Уманської міської  ланки  територіальної  підсистеми  єдиної державної    системи   цивільного   захисту.
  7. Про нагородження відзнакою міської ради «За заслуги перед містом».
  8. Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради.
  9. Про зміну назви  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ».
  10. Про затвердження Програми підтримки діяльності об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Умань на 2019 - 2020 роки
  11. Про зміну статусу жилого приміщення.
  12. Про затвердження Порядку присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в м. Умань.

Крім того, депутати міської ради прийняли рішення щодо розробки детальних планів та затвердили детальні плани території житлової та громадської забудови в місті, розглянули питання комунальної власності та звернення з питань землеустрою.

На сесії були присутні 28 депутатів, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes Yes