Версія для друку
П'ятниця, 15 лютого 2019 16:08

Уманчани відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-у річницю виведення радянських військ з Афганістану.

В м. Умань проживає близько 400 осіб, які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, з них 142 особи з інвалідністю внаслідок війни, та 4 сім’ї загиблих уманчан  в Афганістані.

Цього дня в місті біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг за участю уманчан, що брали участь у військових діях в «гарячих точках» планети, представників громадськості, керівництва міста та району.

Міський голова Олександр Цебрій привітав учасників мітингу з визначною датою та зазначив: «Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю та шаною звертаємось до тих, хто живе поряд».

Також Олександр Володимирович вручив почесні грамоти та матеріальну допомогу учасникам бойових дій і родинам загиблих.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих у військових конфліктах та поклали вінки і квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Заходи продовжились в Міському Будинку культури «Вечором пам’яті» за участю учасників бойових дій та студентської молоді.

В цей день до могил воїнів-афганців, а також обеліску Слави і пам’ятного знаку загиблих уманчан на Сході України були покладені вінки та квіти.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 1254 разів