Понеділок, 21 вересня 2020 08:06

Громадське обговорення щодо найменування скверу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні уманчани! На підставі розпорядження Уманського міського голови з метою забезпечення врахування громадської думки, у м. Умань проводиться громадське обговорення щодо найменування скверу в пониззі річки Уманки.

До Уманської міської ради надійшла пропозиція щодо найменування скверу 

Існуюча назва Пропозиція на перейменування Суб’єкт внесення пропозиції Обґрунтування пропозиції
   -

сквер «Прирічний»

сквер «Осташівський»

сквер «Острівний»

сквер «Озерний»

«Сіті сквер»

сквер «Зелений»

сквер «Сонячний»

Мешканці міста  

Громадське обговорення буде тривати протягом  2х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення.

Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: площа Соборності, 1 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітектури, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: площа Соборності, 1 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 3-40-28.

Yes

Прочитано 891 разів