Четвер, 12 листопада 2020 17:16

Про скликання позачергової сесії Уманської міської ради

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частин четвертої та дев’ятої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Регламенту Уманської міської ради VIІ скликання скликати позачергову сесію Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIІІ скликання 13 листопада  2020 року о 16.00 годині в сесійній залі ради з порядком денним:

1. Про інформацію голови Уманської міської територіальної виборчої комісії Уманського району Черкаської області про результати голосування і підсумки виборів міського голови та депутатів міської ради 25 жовтня 2020 року.
2. Про умови оплати праці Уманського міського голови Уманського району Черкаської області Плетньової І.Г.
3. Про Регламент Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання.
4. Про обрання лічильної комісії.
5. Про обрання секретаря міської ради.
6. Про утворення та обрання постійних комісій Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання у складі голови та членів комісій.
7. Про положення про постійні комісії Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання.
8. Про затвердження положення про виконавчий комітет Уманської міської ради Уманського району Черкаської області.
9. Про затвердження положення про старосту с. Полянецьке Уманського району Черкаської області.
10. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Уманської міської ради.
11. Про затвердження старости с. Полянецьке Уманського району Черкаської області.
12. Про формування виконавчого комітету Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання.
13. Про скасування рішень щодо приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань.
14. Про скасування рішення Уманської міської ради від 02 жовтня 2020 року № 3.14-83/7 «Про надання УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» дозволу на отримання кредитів».