Середа, 18 листопада 2020 12:21

2 позачергова сесія Уманської міської ради VIII скликання

13 листопада під головуванням міського голови Ірини Плетньової відбулась 2 позачергова сесія Уманської міської ради VІІІ скликання.

На сесії депутати розглянули наступні питання:

1. Про інформацію голови Уманської міської територіальної виборчої комісії Уманського району Черкаської області про результати голосування і підсумки виборів міського голови та депутатів міської ради 25 жовтня 2020 року;
  2. Про умови оплати праці Уманського міського голови Уманського району Черкаської області Плетньової І.Г.;
  3. Про Регламент Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання;
  4. Про обрання лічильної комісії;
  5. Про обрання секретаря міської ради;
  6. Про утворення та обрання   постійних комісій Уманської міської ради Уманського району Черкаської області  VIII скликання у складі голови та членів комісій;
  7. Про положення  про постійні комісії Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання;
  8. Про затвердження положення про  виконавчий комітет Уманської міської ради  Уманського району Черкаської області;
  9. Про затвердження положення про старосту с. Полянецьке Уманського району Черкаської області;
  10. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської  ради секретаря виконавчого комітету;
  11. Про затвердження старости с. Полянецьке Уманського району Черкаської області;
  12. Про формування виконавчого комітету Уманської міської ради Уманського району Черкаської області  VIII скликання;
  13. Про скасування рішень щодо приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань;
  14. Про скасування рішення Уманської міської ради від 02 жовтня 2020 року № 3.14-83/7 «Про надання УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» дозволу на отримання кредитів»;
  15. Про звернення депутатів Уманської міської ради VIIІ скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра охорони здоров’я України, головного державного санітарного лікаря України, Асоціації міст України щодо скасування пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 11.11. 2020 року №1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641».

На сесії шляхом таємного голосування депутатами обрано секретаря Уманської міської ради - Третьякову Вікторію Олександрівну.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу 4 частини 1 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», депутати вирішили затвердити заступників міського голови та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету:

• Ляшова Дмитра Олександровича на посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради та ввести його до складу виконавчого комітету Уманської міської ради.
  • Чепку Ольгу Володимирівну на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради та ввести її до складу виконавчого комітету Уманської міської ради.
  • Сиротюк Наталію Миколаївну на посаді керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Уманської міської ради та ввести її до складу виконавчого комітету Уманської міської ради.

Крім того, на засіданні було обрану старосту села Полянецьке – Коритника Володимира Дмитровича.

Також депутати підтримали рішення «Про умови оплати праці міського голови Ірини Григорівни Плетньової» та «Про скасування рішень щодо приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань».

Депутатський корпус підтримав рішення про звернення депутатів Уманської міської ради до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Асоціації міст України проти постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» щодо так званого «карантину вихідного дня».

«У цьому зверненні ми вимагаємо Кабінет Міністрів України скасувати ту частину постанови, яка стосується так званого «карантину вихідного дня. Як міський голова, я буду відстоювати інтереси підприємців!» - зазначила Ірина Григорівна.