Четвер, 19 листопада 2020 14:46

Про перерозподіл видатків

19 листопада 2020 року відбулось засідання бюджетної комісії на якому обговорено питання отримання субвенцій з бюджетів різних рівнів, а саме:
- з Державного бюджету в розмірі 650 000 грн. на забезпечення подачі кисню для ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19;
- з Державного бюджету у сумі 1 147 579 грн. на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину;
- з обласного бюджету в сумі 8415 грн. на виплату обласних степендій переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук.;
- з Жашківського району на утримання об’єктів охорони здоров’я спільного користування у сумі 2096 грн., для проведення цитологічних досліджень.

Також, в результаті перерозподілу коштів міського бюджету, зменшено видатки на оплату праці працівникам виконавчого комітету, управління праці, відділу охорони здоров’я, відділу освіти, відділу ЖКГ. Економія коштів буде спрямована на:
- заробітну плату працівникам Центру крові, стоматполіклініки та апарату охорони здоров’я (в загальній сумі 539 700 грн);
- на безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів – 450 000 грн;
- на поповнення резервного фонду міського бюджету у сумі 601 830 грн.

Крім того на комісії, було розглянуто питання щодо перевиконання плану бюджету розвитку. Станом на 11 листопада 2020 року план надходжень бюджету розвитку перевиконаний на 193,4 тис грн. Дані кошти будуть спрямовані на облаштування Набережної Осташівського ставу, а саме для виконання робіт з влаштування системи відео спостереження та опалення в громадській вбиральні.

Yes