Четвер, 17 грудня 2020 07:50

До уваги учнівської та студентської молоді!

Під егідою Уманського міського голови Ірини Плетньової проводиться конкурс на краще оформленння ялинок з нагоди відзначення новорічно-різдвяних свят «Прикрасимо ялинку разом!».

Метою конкурсу є створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста під час новорічно-різдвяних свят.

Конкурс проводиться з 15 по 19 грудня 2020 року.

Участь у конкурсі беруть навчальні заклади I-IV рівнів акредитації, загальноосвітні та дошкільні заклади, установи позашкільної освіти міста.

Оформлення відбуватиметься на різних локаціях міста -  Центральниий сквер, сквер ім. Тараса Шевченка, території навчальних та  дошкільних закладів тощо.

Критерії оцінки:

1. творчий підхід в оформленні ялинки;
  2. естетичний смак;
  3. креативність.

За рішенням конкурсної комісії будуть визначені переможці конкурсу, які будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Результати конкурсу будуть оголошені 19.12.2020 року під час відкриття головної ялинки міста, висвітлені на офіційному вебпорталі Уманської міської ради та виконавчого комітету, у засобах масової інформації.

Контактні телефони: 3-87-83, т/факс 3-87-83, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..