Вівторок, 12 січня 2021 15:48

В Умані буде збудовано електропідстанцію «Умань-2», на яку уманчани чекали 4 роки

Наразі завдяки спільній роботі Уманського міського голови Ірини Плетньової, народного депутата України Антона Яценка та Голови Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука питання вдалось вирішити.

22 грудня, у День енергетика, Уманська філія ПАТ «Черкасиобленерго» отримала дозвільні документи на відведення містобудівних умов для будівництва підстанції «Умань 2».

На електропідстанції «Умань-2» буде встановлено сучасне обладнання для забезпечення підвищення точності обліку електроенергії, автоматизації процесу збору, обробки і передачі інформації із точок обліку електроенергії.

Це дасть змогу зменшити відключення електричної енергії, вбереже від можливих її перепадів. А також розвантажить міські електричні мережі та покращить якість обслуговування жителів міста Умань та навколишніх сіл Уманського району.

Вважаю, що це великий прорив у вирішенні питання електропостачання Умані та прилеглих сіл.

Разом з Іриною Плетньовою працюватимемо і далі над розвитком Уманської міської територіальної громади.