Вівторок, 12 січня 2021 16:14

Станції швидкої медичної допомоги Уманського району забезпечено автомобілями екстреної медичної допомоги.

30 грудня 2020 року станція швидкої медичної допомоги у місті Умань та підстанції у містах Христинівка, Монастирище, Жашків та смт Маньківка отримали по одному автомобілю екстреної медичної допомоги.

Це стало можливим за зверненням народного депутата України Антона Яценка до Міністерства охорони здоров’я України.
А по Умані над цим питанням працювала і Уманський міський голова Ірина Плетньова.
Завдяки новим автомобілям бригади екстреної медичної допомоги зможуть своєчасно надавати допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19.
Усі автівки повністю обладнані кардіографами, дефібриляторами, додатковими балонами кисню для ковідних пацієнтів, яких потрібно транспортувати на великі відстані.
Також на автомобілях встановлено gps-трекери, які надають інформацію про місцезнаходження автомобіля, та зимову гуму.
Зазначимо, що усього на Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаську область було передано 21 автомобіль екстреної медичної допомоги